VİZYONUMUZ

  Sektörümüzdeki geniş pazar, üretimde tecrübeyi daha da öne çıkardı. Teko Yatırım olarak biz geçmişten bu yana gelen tecrübelerimizle sektöre yön veren bir firma olmaktan gurur duyuyoruz. Sanayi ve teknolojiyi güncel makine parkurlarımızla çağa uygun olarak kullanıyor ve bunu deneyimli çalışanlarımızla üretimimize aksettirerek sektördeki farkımızı ortaya koyuyoruz. Ulusal ve uluslararası piyasada, duayen bir firma olarak vizyonumuz sürekli iyi kaliteyi sunarak sektörde bize duyulan güvenin devamını sağlamak.

  HAKKIMIZDA

  Teko Yatırım, ilk kurulduğu günden buyana sektörde iddialı işlere imza attı ve iyi kalitede hizmeti sunmak için zaman neyi gerektiriyorsa geleneksel ahlakı bozmadan her zaman çağı yakalayan bir firma oldu. Bu maraton da siz değerli iş ortaklarımızla daha iyi ve daha kaliteli işlere imza atacağımıza eminiz.

  MİSYONUMUZ

  Dünyada sanayi, teknoloji ile beraber daha hızla gelişiyor. Teko Yatırım’ın, kendini sürekli yenileyen dünya ile beraber gelişime adapte olan bir firma olarak olmazsa olmazı doğayı korumak ve topluma fayda sağlamaktır.

  Teko Yatırım, Ürünlerinize Değer Katar.

  Teknolojiyi Kullanıyoruz!

  Gelişmiş teknolojik üretim araçlarımız ile üretimlerimize tam kapasite, hızlı bir şekilde yön veriyoruz.

  Sertifikasyon

  Sektördeki en yetkili kurumlara ait sertifikalara sahibiz.

  Fiyat

  Hızlı ve kapsamlı üretimin yanısıra, fiyat – ürün dengesinde de beklentilerinizi gözetiyoruz.

  Kalite & Garanti

  Temel prensip edindiğimiz kalitemizden asla ödün vermiyoruz.

  Tecrübe

  Sektörün öncülerinden olup, tecrübemizi işimize yansıtıyoruz.

  Destek

  Efektif müşteri hizmetlerimiz ile tüm destek hizmetlerinize anında karşılık veriyoruz.